Alt622 revolution slider image 98 revolution slider image 98

Nasze Nagrody

O Alkmie

Alkmie powstało ze zderzenia dwóch światów: zachwytu nad potęgą Natury oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji odkrywania nowości biotechnologicznych. To połączenie zrodziło niezwykłą markę, która skradła już niejedno serce, ale i zachwyciła nawet najbardziej wymagających Klientów.

„Tworzenie skutecznych receptur, oryginalnych opakowań, cudownych zapachów - to wszystko daje masę radości. Tylko od pomysłowości autorów kosmetyków zależy jak aktywny i funkcjonalny będzie produkt, który wyjdzie z ich rąk. Kreowanie jak najlepszych kosmetyków to moja misja.”

Justyna Żukowska-Bodnar współzałożycielka i wdrożeniowiec m.in. Alkmie

Innowacje z
natury.

Nasz hit!

Serum z potrójną witaminą C
WAKE-UP
SHOT!
30 ml

98% Badanych oceniło,
że skóra wygląda na bardziej wypoczętą
*Badanie w serwisie wizaz.pl na grupie 97 kobiet

Wybierz obszar pielęgnacji

Nasze Bestsellery

Current widget works on Category Page Only
  zł129.00
  (zł215.00 100ml)

  Dlaczego ufają nam nasi klienci:

  Naturalne
  składniki premium

  Dbamy o to, by w naszych kosmetykach nie znalazły się substancje uznawane za szkodliwe lub drażniące - sięgamy tylko po to, co bezpieczne i przetestowane.

  Stworzone
  przez ekspertów

  Przykładamy wielką wagę do tego, aby nieustannie poszukiwać nowości - także wśród naturalnych składników aktywnych, które pozyskujemy dzięki odkryciom nauki.

  Naukowo
  udowodnione formuły

  Dobierając naturalne składniki aktywne dokładamy wszelkich starań, aby pochodziły one z ekologicznych i zrównoważonych upraw. Dbajmy o siebie - i o planetę!

  Testowane
  laboratoryjnie

  Przykładamy wielką wagę do tego, aby nieustannie poszukiwać nowości - także wśród naturalnych składników aktywnych, które pozyskujemy dzięki odkryciom nauki.

  Bezpieczne
  dla środowiska

  Bazujemy na biodegradowalnych, bezpiecznych dla środowiska składnikach, ale także na opakowaniach, które nadają się do recyklingu lub ponownego wykorzystania!

  SPF

  Ochrona przed słońcem

  instagram

  Ekologiczne Kosmetyki Naturalne w sklepie Alkmie

  Odkryliśmy, że bogactwo składników roślinnych oraz dermatologiczne bezpieczeństwo to unikalne połączenie. Ta wiedza pozwala nam tworzyć bardzo skuteczne kosmetyki naturalne. Alkmie to innowacyjne produkty prosto z natury! Opracowując ich formuły, wykorzystujemy najnowocześniejsze metody biotechnologiczne oraz przełomowe techniki ekstrakcji.

  Nasze ekologiczne kosmetyki powstają dzięki wiedzy profesorów botaniki, biologii, fizyki i chemii, choć inspiracje czerpiemy także z karkonoskich tradycji zielarskich. Poznaj ekologiczne kosmetyki Alkmie! Za co pokochasz nasze kosmetyki naturalne?

  Oczywiście za wpływ na skórę. Zatroszczą się o nią, aby była piękna i zdrowa. Nasze kosmetyki naturalne to wielozadaniowe produkty, które odpowiadają na potrzeby każdego typu cery. To formuły, które pomagają w rozwiązywaniu różnych problemów skóry.

  Jako producent kosmetyków naturalnych zadbaliśmy o każdy aspekt ich stosowania! Codzienna pielęgnacja to rytuał, dlatego tworzymy kosmetyki wegańskie, które zapewniają radość aplikacji oraz wyjątkowe zapachy. Choć jeśli wolisz formuły bezzapachowe, zapewniamy, że i takie znalazły się wśród propozycji Alkmie. Na szczególne doświadczenie użytkowania naszych kosmetyków wpływają też ich artystyczne opakowania. Piękne ilustracje przedstawiają rośliny mające kluczowe znaczenie w danej formule. Zostały opracowane z największą starannością i zawsze cieszą oko podczas użycia. Z przyjemnością spojrzysz na produkty Alkmie stojące na półce.

  ORGANICZNE KOSMETYKI O WYJĄTKOWYCH FORMUŁACH? NATURALNIE!

  Niezmiennie towarzyszy nam zachwyt nad bogactwem naturalnych składników. To właśnie w nich tkwi siła skuteczności naszych organicznych kosmetyków. Surowców, które potrafią zrobić dla skóry wiele dobrego, poszukujemy nawet w odległych zakątkach świata! W ten sposób odkrywamy rośliny o godnych uwagi właściwościach, stosowane przez tradycyjne ludy i plemiona. Pozyskujemy składniki ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł. Wybieramy tylko ekstrakty pochodzące z niemodyfikowanych genetycznie roślin. Co ważne, każdy z nich jest całkowicie bezpieczny dla skóry, co potwierdzają liczne badania. Dodatkowo, ich wysoką skuteczność wspierają w pełni naturalne peptydy biomimetyczne oraz promotory przenikania przez naskórkowego. Ułatwiają one cennym składnikom dotarcie do głębokich warstw skóry.

  Stosowanie wegańskich kosmetyków z naturalnymi składami, sprawi, że cera szybko odwdzięczy Ci się doskonałą kondycją.

  SKUTECZNOŚĆ Z NATURY, CZYLI KOSMETYKI NATURALNE ZE SKLEPU ALKMIE

  Każda receptura Alkmie to efekt licznych prób oraz przetestowania jej w licznych wersjach. Wszystko po to, aby wybrać tę, która spełni nasze, i oczywiście Twoje, wymagania. Nie uznajemy kompromisów! Używamy najwyższych dopuszczalnych stężeń każdego surowca, co pozwala nam osiągnąć pełnię oczekiwanych rezultatów.

  WEGAŃSKIE, POLSKIE KOSMETYKI EKOLOGICZNE – BO WARTO!

  Alkmie to kosmetyki naturalne, polskie. Jesteśmy marką pochodzącą z serca Karkonoszy – Jeleniej Góry. Właśnie w Polsce powstają nasze formuły oraz tu prowadzimy wszystkie badania. Udaje nam się to, bo mamy wspaniały zespół otwarty na innowacje. Jako producent kosmetyków naturalnych wspieramy nie tylko lokalną gospodarkę, ale też środowisko. Wszystkie polskie kosmetyki naturalne ze sklepu Alkmie trafiają do opakowań przyjaznych planecie. Ponadto, jak wspomnieliśmy, komponujemy wegetariańskie i wegańskie kosmetyki. Nie testujemy na zwierzętach! Odkryj bogactwo natury w naszych ekologicznych kosmetykach. Nowy wymiar pielęgnacji od teraz jest na wyciągnięcie ręki!