Co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe?

Pusty alt

Od 1. dnia życia

Pusty alt

Hipoelergiczne

Pusty alt

Animal friendly

Pusty alt

Produkty wegańskie i wegetariańskie

Pusty alt

Naturalne i innowacyjne składniki aktywne

Pusty alt

Przebadane dermatologicznie i alergicznie

Pusty alt

Poznaj kosmetyki MomMe

Od dnia narodzin naszych Dzieci świadomie dobieraliśmy dla nich produkty pielęgnacyjne, zauważając, że wiele kosmetyków dostępnych na rynku opartych jest na składnikach, z którymi Dziecko w ogóle nie powinno mieć styczności.

Kosmetyki Momme to odpowiedź na poszukiwanie tego, co najlepsze dla Dzieci. Ta wyjątkowa linia produktów opracowana została zgodnie ze sztuką tworzenia kosmetyków naturalnych, bo siła tkwi w naturze! 

Nasz hit!

Zestaw codziennej pielęgnacji

Trio
pielęgnacyjne
Kici Koci

Bo każda skóra jest wyjątkowa!

Pusty alt

MomMe to nie tylko codzienna pielęgnacja od 1. dnia życia, ale również ratunek dla tych Dzieci, których skóra z różnych przyczyn wymaga pomocy i specjalnego traktowania.

Pusty alt

Wspieramy skórę starszych Dzieci i odpowiadamy na potrzeby pielęgnacyjne zmieniające się z biegiem czasu. Kosmetyki MomMe nie mają górnej granicy wieku!

Pusty alt

Towarzyszymy Mamom już od 1. trymestru ciąży, dbając o ich skórę już na samym początku tego niezwykłego wyzwania, którym jest macierzyństwo.

Pusty alt

Poznaj kosmetyki MomMe

wyjątkowe receptury - wieloletnie doświadczenie produkcyjne w branży kosmetycznej pozwoliło nam na staranne wyselekcjonowanie najlepszych i najbardziej bezpiecznych składników aktywnych

naturalne surowce - wybraliśmy wyłącznie te surowce, które posiadają udokumentowane, naturalne pochodzenie, certyfikaty naturalności i organiczności oraz działanie potwierdzone badaniami

zadania specjalne - kosmetyki MomMe to przełom w pielęgnacji najmłodszych - w ukierunkowany sposób wspomagają naturalne funkcje skóry, nawet tej najbardziej delikatnej, wrażliwej i problematycznej.