BLOG

Najpotężniejszy, elastyczny i bogaty w funkcje moduł bloga dla Prestashop. BLOG zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalny obszar blogowy na swojej stronie internetowej.
 
Sort by:
 • Kosmetyki dla kobiety w ciąży
  Kosmetyki dla kobiety w ciąży

  Ciąża to piękny okres dla każdej kobiety, jednak w tym właśnie czasie pojawia się w naszej głowie najwięcej obaw: "co mogę jeść a czego nie?", "jaki krem nałożyć, a jaki nie". Dodatkowo zauważamy problemy skórne, z jakimi dotąd nie miałyśmy problemu. Postaramy się pomóc Wam w oswojeniu tego tematu.

  Czytaj więcej
 • Kąpiele z użyciem soli
  Kąpiele z użyciem soli

  Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? To bardzo proste! Chcesz zadbać o swoje ciało i organizm holistycznie? Zacznij więc od odprężających kąpieli, które nie tylko zapewniają relaks — mają zdecydowanie wiele więcej do „zaoferowania”.

  Czytaj więcej
 • Mask acne - jak pielęgnować skórę nosząc maseczkę
  Mask acne - jak pielęgnować skórę nosząc maseczkę

  Miniony rok był dla wielu z nas bardzo trudny, pełen wyzwań, a także przymusowego odnalezienia się w zaistniałej rzeczywistości. Towarzyszący nam stres oraz obostrzenia mocno wpłynęły na stan naszej skóry. Jak sobie z tym radzić? Odpowiemy poniżej.

  Czytaj więcej
 • Kosmetyki gluten free
  Kosmetyki gluten free

  Coraz częściej spotykamy znaczki Gluten Free na wielu produktach spożywczych. Od nie tak dawna można zauważyć również takie oznaczenia na kosmetykach. Jest to tylko aktualny trend, moda czy konieczność? Postaramy się przybliżyć Wam ten temat.

  Czytaj więcej
 • Skóra w czasie menopauzy
  Skóra w czasie menopauzy

  Rozpoczęcie okresu menopauzalnego zaczyna się między 45 a 50 rokiem życia kobiety. Czy skóra w tym wyjątkowym dla każdej kobiety czasie potrzebuje specjalnego traktowania? Oczywiście! Więcej dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

  Czytaj więcej
 • Morsowanie
  Morsowanie

  Moda na morsowanie w tym roku przechodzi najśmielsze oczekiwania nie tylko wszystkich tych, którzy przez ostatnie lata namawiali do takiej aktywności, ale także te osoby które od niedawna stały się fanami tej aktywności. Dziś pochylimy się nad tematem, czy morsowanie jest zdrowe i bezpieczne, a także jakie korzyści niesie ze sobą dla naszego organizmu.

  Czytaj więcej
 • Alkemie pomaga
  Alkemie pomaga

  Nawet najdrobniejsze gesty mają znaczenie. W tym roku nie tylko w Polsce stajemy przed nieoczekiwanymi wyzwaniami. Jak nigdy wcześniej, potrzebujemy solidarności, bezpieczeństwa i wsparcia. Początek nowego roku to doskonały moment, aby rozejrzeć się w swoim najbliższym otoczeniu i podzielić dobrą energią.

  Czytaj więcej
 • Maskowanie - czy powinnam używać maski?
  Maskowanie - czy powinnam używać maski?

  Wiele kobiet na swoich toaletkach posiada 3-4 rodzaje kremów, niezliczoną ilość olejków, a nie przywiązuje uwagi do maseczek pielęgnacyjnych. Czy ten krok pielęgnacyjny jest nam potrzebny i dlaczego, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

  Czytaj więcej
 • Must have każdej kobiety!
  Must have każdej kobiety!

  Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jaki kosmetyk to takie Must Have każdej kobiety? Jeśli tak to czy typowałaś w krem, czy może jednak w produkt do mycia? Sprawdź, jakie my mamy zdanie!

  Czytaj więcej
 • Przygotuj skórę na zimę!
  Przygotuj skórę na zimę!

  Chłodne poranki dają znać o zbliżającej się zimie… Co roku powtarza się scenariusz z podrażnioną i przesuszoną skórą podczas zimowych miesięcy, jak do tego nie dopuścić? Sprawdź nasze sposoby!

  Czytaj więcej
 • Masaż rollerem... Chwyt marketingowy czy odkrycie pielęgnacyjne?
  Masaż rollerem... Chwyt marketingowy czy odkrycie pielęgnacyjne?

  Nowe odkrycia nauki pozwalają nam lepiej rozumieć fizjologię skóry i sposoby, dzięki którym możemy o nią lepiej zadbać. Także rollery, m.in. te z naturalnych kamieni, stały się ostatnio bardzo popularne, zgarniając sporą rzeszę fanów! Dziś przychodzimy do Was z wyjaśnieniem sposobu ich działania i rozszyfrowaniem tajemnicy ich skuteczności – jak to się dzieje, że wszyscy je kochają?

  Czytaj więcej
 • Czym różni się od siebie booster, serum i olejek.
  Czym różni się od siebie booster, serum i olejek.

  Booster, serum i olejek – czy te trzy produkty mają to samo działanie? Nie! Każdy z tych produktów penetruje skórę na innym poziomie, dzięki czemu dobierając je właściwie - Twoja pielęgnacja będzie jeszcze bardziej skuteczna. A my Ci w tym pomożemy! :) Poznaj różnicę między tymi kosmetykami i skompletuj pielęgnację "szytą" na miarę.

  Czytaj więcej
|<12345678910>|
Showing 85 to 96 of 115 (10 Pages)